Garderoobid

Pakume erimõõdus garderoobe ja garderoobi sisu
(korve, riiuleid, reelingriiuleid, püksiriputeid jne.)

Garderoobid võivad paikneda nii niššis/avas, kuid soovi korral saab lisada ka külgseinad ning garderoob ise moodustada.

Garderoobi sisu toodetakse 18mm või 28mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat/PLP), millest on võimalik moodustada endale sobiv garderoobilahendus.

Melamiinplaadil on hea pinnatihedus ning see annab vastupidavuse löökidele ja kriimustustele.

Garderoobide detailide servakandina kasutame 1,0 mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevast metallist riiulisse peituvaid toolex riiulikandureid.

Lisadena hõbedased, kroomitud või valged riidepuutorud, toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga.

Korvidena pakume Norscan® Roller tootesarja, mis võimaldab garderoobi paigaldada korvisüsteeme mõõtudega: M (keskmine) = 43.2 cm, L (suur) = 53.2 cm ja XL (ekstra suur) = 73.2 cm. Korvide kandevõime on kuni 15kg ning tänu unikaalsetele silikooniga kaetud rullikutele on korvide liuglemine vaikne ning mugav. Korvidele on disainitud ka integreeritud stopperid, mis piiravad korvi välja kukkumist ning fikseerivad korvi lõppasendi.

Sahtlid toodame paigalduse lihtsustamiseks ja kiirendamiseks valmis boksidena, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate siinidega. Valikus on ka push-open ehk peale vajutamisega avanevad sahtlid. Sahtlite sisusid on võimalik seintega jaotada, et tekitada lisaruumi garderoobi või spetsiaalsed sahtlijaoturid tellida.

Lisaks valgele toonile on võimalust tellida endale sobivas mõõdus garderoobi sisud kas erinevat ühevärvilist või erinevat puidu tooni (soovi korral saab tellida ka naturaalse tamme spooniga plaadid):


Garderoobide galerii


Garderoobide furnituur


Hinnarühm #1 (soodsaim):

Valge Sile


Hinnarühm #2:

Valge puusüü, Must puusüü, Helehall, Tamm Venza, Grafiithall, Latte, Chinchilla hall, must matt, Tamm Smart, Saar Anchor


Hinnarühm #3:

Tamm Venza, Cashmere


Hinnarühm #4:

Carini Pähkel


Hinnarühm #5:

Värvitud MDF (Tikkurile Symphony, NCS ja RAL värvikaardi alusel), Tamme spoon (õlitatud, OSMO õlivahaga)


Garderoobi sisud moodustame vastavalt Teie soovile ning vajadusele – äkki leiate sobiva lahenduse allolevatest näidistest.

 Magamistoa garderoobi näidised:

Esiku garderoobi näidised:

Veel erinevaid lahendusi vaata SIIN.

 


Netiuks – Liuguksed ja Garderoobid